Doplňkový sortiment

AERATOR – PROVZDUŠŇOVAČ VÍNA

Akční nabídka
Provzdušňovač vína AERATOR Vám umožní dekantovat víno bez profesionálního someliérské příslušenství a zkušenosti. Použití aerátoru je velmi jednoduché a dekantaci vína zkrátíte na minimum. Provzdušňovač vína dokáže zvýraznit chuť a vůni vína přímo přelitím vína z láhve přes...
Vaše cena: 980,00 Kč  490,00 Kč

ČISTIČ DEKANTAČNÍ NÁDOBY (KARTÁČ NA KARAFU)

Akční nabídka
Vynikající pro snadné čištění dekantérů, ohebná pracovní část se přizpůsobí vnitřnímu tvaru dekantéru a snadno vyčistí i těžko přístupná místa. Tak jako dekantér, či karafa, by tato pomůcka neměla chybět ve výbavě žádného vínomilce.
Vaše cena: 190,00 Kč  120,00 Kč

DVOUTAŽNÝ OTVÍRÁK PERFEGI

Akční nabídka
Profi dvoustupňový otvírák na víno. Různé barvy. Možno dodat i s designovou hliníkovou krabičkou za 40 Kč.
Vaše cena: 110,00 Kč  70,00 Kč

OTVÍRÁK NA VÍNO DELUXE V PLASTOVÉ KRABIČCE

Masivní, vysoce kvalitní a designově špičkově provedený pochromovaný otvírák, s kterým díky špičatému hrotu otvíráku otevřete a neroztrhnete žádný korkový uzávěr. Baleno v plastové krabičce spolu s dárkovou papírovou krabicí.
Vaše cena: 490,00 Kč

PÁKOVÝ OTVÍRÁK NA VÍNO DELUXE V DÁRKOVÉ KOŽENÉ KAZETĚ S DOPLŇKY + DÁREK

Akční nabídka
Designový pákový otvírák deluxe v dřevěné dárkové krabiččce potažené černou kůží. Součástí balení je náhradní vývrtka, otvírák, nálevka a kroužek na hrdlo proti odkapávání a zátka. Dárek v podobě vinné magnetky zdarma k Vaši objednávce jako poděkování za Váš nákup. Děkujeme!
Vaše cena: 732,00 Kč  710,00 Kč

VACUVIN PUMPA SE DVĚMA UZÁVĚRY

Tato  vakuová  pumpa  se  Vám  bude  hodit  pokaždé,  když  nevypijete  celou láhev vína. Stačí  nasadit  speciální  zátku,  pomocí  pumpy  vysát  přebytečný  vzduch a  víno pak ve vakuu...
Vaše cena: 360,00 Kč

PÁKOVÝ OTVÍRÁK NA VÍNO DELUXE V DÁRKOVÉ KAZETĚ S DOPLŇKY + DÁREK

Akční nabídka
Designový pákový otvírák deluxe v dřevěné dárkové krabiččce. Součástí balení je náhradní vývrtka, otvírák, nálevka a kroužek na hrdlo proti odkapávání a zátka. Dárek v podobě vinné magnetky zdarma k Vaši objednávce jako poděkování za Váš nákup. Děkujeme!
Vaše cena: 699,00 Kč  660,00 Kč