Neohodnoceno

Bordeaux - Chateau Maine Chaigneau - Lalande de Pomerol 2019 0,75l

Nádherně pitelné červené víno. Je aromatické a komplexní se středním tělem. Víno je vhodné pro relaxační večer u knihy nebo romantického filmu. Určitě Vám bude chutnat.

Vyprodáno (>5 ks)
Kód: 10242
450 Kč 600 Kč / 1 l
Kategorie: Bordeaux
Hmotnost: 1.5 kg
Obsah zbytkového cukru: suché
Obsah alkoholu: 13,5%
9a609e9eb42b4b5d884bf51f380d832cc3ab6f16
Novinka
dorueni
Expresní doručení
doručujeme do 24 hodin od objednání.
Přímo od vinařů
Přímo od vinařů
z celé Evropy až k Vám domu
mystery
Předplatné vín jako překvapení
každý měsíc balíček vín dle našeho výběru

Vinice: hrozny pocházejí z vinic v rámci apelace Lalande de Pomerol s hustotou výsadby 6000 keřů na hektar. Mechanická sklizeň. 80% Merlot, 20% Cabernet Franc.

Výroba: Víno bylo školeno po dobu 12 měsíců.

Chuťový profil: Aromatické, komplexní víno se středním tělem.

Obsah alkoholu: 13,5%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vinařství Chateau Maine Chaigneau je klenotem v srdci regionu Bordeaux ve Francii. Toto rodinné vinařství je zasazeno mezi malebné vinice a rozprostírá se na krásném pozemku s dlouhou vinařskou historií.

Svými vinicemi se Chateau Maine Chaigneau specializuje na pěstování tradičních odrůd, jako je Merlot, Cabernet Sauvignon a Cabernet Franc. Díky výhodnému terroiru a péči o vinice vytváří vinařství Chateau Maine Chaigneau vína s bohatým ovocným charakterem, jemnými tříslovinami a harmonickou strukturou.

Jejich vína jsou vysoce ceněna mezi znalci vína a milovníky Bordeaux. Chateau Maine Chaigneau se zavazuje k tradičním vinařským technikám a udržitelnému zemědělství, což vede k výrobě autentických vín, která odrážejí jedinečnost a krásu regionu Bordeaux.