Neohodnoceno

Pfalz - Weingut Schmitt Drei reben rot 2020 0,75l

Krásně pitelné červené víno jehož vůně připomíná čerstvé lesní plody a hořkou čokoládu. Jestli máte rádi grilovaná masa a těstoviny, pak je toto víno tou pravou volbou k těmto pokrmům. Chuť je šťavnatá s mohutným tělem, tóny fialek a rybízu. Nezapomeňte nám napsat jak Vám chutnalo.

Skladem (>5 ks)
Kód: 10257
Značka: Schmitt
370 Kč 493,33 Kč / 1 l
Kategorie: Pfalz
Hmotnost: 1.5 kg
Obsah zbytkového cukru: suché
Obsah alkoholu: 13,5%
dorueni
Expresní doručení
doručujeme do 24 hodin od objednání.
Přímo od vinařů
Přímo od vinařů
z celé Evropy až k Vám domu
mystery
Předplatné vín jako překvapení
každý měsíc balíček vín dle našeho výběru
Věrnostní program
Věrnostní program
Odměníme každý Váš nákup

Vinifikace: Víno je výsledkem zcelení tří vín z odrůd Cabernet Sauvignon, Merlot a Satin Noir. Odrůdy byly zpracovávány odděleně, školeny byly na barikových sudech.

Chuťový profil: Vůně připomíná čerstvé lesní plody a hořkou čokoládu. Chuť je šťavnatá a s mohutným tělem, s tóny fialek a rybízu. Plná a měkká tříslovinová struktura s plným a hřejivým tělem. 

Párování s jídlem: Doporučujeme k těstovinám, pizze a grilovaným masům.

zbytkový cukr: 3,5g/l

kyseliny: 5,6g/l

Obsah alkoholu: 13,5%

Odrůda Satin Noir: Odrůda vyšlechtěná v roce 1991 Valentinem Blattnerem ve Švýcarsku. Jedná se o křížení mezi Cabernetem Sauvignon a rezistentními odrůdami. Výsledkem je vysoká odolnost Satinu Noir vůči padlí révovému a plísni. Dává barevně tmavá a sytá vína chuťově podobná Cabernetu Sauvignon, případně Cabernetu Franc. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vinařství Schmitt z Bad Dürkheim je vynikajícím příkladem kvality a tradice v německém vinařském regionu Pfalz. Toto rodinné vinařství obhospodařuje 20 hektarů vinic, má dlouhou historii a silné vášně pro pěstování hroznů a výrobu vína.

Vinařství Schmitt se zaměřuje na pěstování tradičních odrůd hroznů, jako je Riesling, Müller-Thurgau, Dornfelder a další. Díky vhodnému terroiru a péči o vinice vytváří vinařství Schmitt vína s bohatým ovocným charakterem, živou kyselinkou a harmonickou strukturou.

Jejich vína jsou ceněna pro svou kvalitu a autentičnost, a získávají uznání u milovníků německých vín po celém světě. Vinařství Schmitt se zavazuje k tradičním vinařským metodám a udržitelnému vinohradnictví, což vede k výrobě vína, které věrně odráží charakter regionu Pfalz.